Vodičský preukaz na vozidlo do 3500kg sk “ B „

 • Už ťa nebaví chodiť mestkou dopravou ?
 • Chceš sa stať  nezávislý a získať vodičák na auto ?
 • Hľadáš dobrú autoškolu v Bratislave ?

MP Trend sro Autoškola Bratislava ti pomôže

Ponúkame kvalitný výcvik vodičov v Bratislave na získanie vodičského oprávnenia skupiny B na vozidlách s manuálnou a automatickou prevodovkou. Jednoducho povedané organizujeme vodičský  kurz, ktorý zabezpečí tvoj vodičák na auto a dôkladne ťa pripraví na každodenný život na slovenských cestách.

Ako sa môžeš prihlásiť do autoškoly ?

Môžeš si vybrať z možností, ktorá ti najviac vyhovuje

 • priamo cez našu stránku prostredníctvom  online prihlášky do autoškoly
 • telefonicky na kontaktných číslach  MP Trend s.sro Ľudovíta Fullu 62 na mobilnom čísle  0905 38 38 48 od 8:00-20:00
 • osobne v našom stredisku Ľudovíta Fullu 62 v pondelok a stredu od 17 h .alebo po tel dohovore .

Kedy môžem zahájiť výcvik v autoškole ?

 • Musíš mať 16 rokov / skúšky až ked dovršite 17 rokov /
 • Zaplatiť zálohu za výcvikový kurz. Môžeš využiť aj náš splátkový systém bez navýšenia alebo si môžeš dohodnúť výšku a spôsob splátok individuálne.
 • Musíš mať potvrdenie od lekára o zdravotnej spôsobilosti viesť motorové vozidlo *

* Na to aby si mohol zahájiť výcvik je potrebné doručiť  vyplnené a potvrdené tlačivo od lekára o zdravotnej spôsobilosti viesť motorové vozidlo. Doklad musí byť  správne vyplnený, opečiatkovaný a podpísaný všeobecným alebo praktickým lekárom.  Tlačívo, je potrebné si  osobne vyzdvihnút  v jednom  z našich stredísk alebo si ho vytlačit z našej stránky obojstranne./ na jeden papier formatu A4.

Ako dlho trvá kurz ?

Podľa našich skúseností štandardne výcvikový kurz na vodičské oprávnenie skupiny B trvá 6 až 8 týždňov. Dôležité ale je v akom tempe chcete výcvik  robiť. Napríklad ak budete jazdiť len raz týždenne, teda zvolíte si kľudné tempo, bude vodičský  kurz pre teba trvať dlhšie nakoľko musíte mať odjazdených počet hodín, ktoré ustanovuje zákon. Ak sú voľné kapacity a dohodnete  si  s inštruktorom jazdy v intenzívnejšom tempe, budete mať jazdy ukončené skôr ako ostatní. Ak potrebuješ vodičák na auto rýchlo môžeš využiť možnosť absolvovať individuálny zrýchlený kurz autoškoly.

Ako prebieha kurz ?

V každej autoškole je kurz postavený na dvoch základných častiach : teoretickej a praktickej časti , ktorých náplň a rozsah sa riadi príslušnými zákonmi.

Teoretická príprava prebieha vo forme skupinových prednášok v priestoroch  stredísk našej autoškoly 2x týždenne. Zvyčajne je to v poobedňajších až podvečerných hodinách, pričom vyučovacie dni a čas je výsledkom dohody medzi inštruktorom a väčšinovej požiadavky, predstavy skupiny. Pri výučbe využívame najmodernejšiu didaktickú techniku a nami dlhodobo overené školiace postupy, ktoré ti pomôžu rýchlejšie si zapamätať a pochopiť všetko potrebné.

Praktickú časť výcviku absolvujú študenti po zvládnutí väčšiny teórie vo forme jázd na cvičisku a v cestnej premávke. Po oboznámení sa s autom a získaní základných zručností potrebných na vedenie motorového vozidla na trenažéry a cvičisku sa plánujú individuálne jazdy. Trať jazdy sa volí od menej náročných , cez mierne  až po štandardnú náročnosť, ktorá zodpovedá realite slovenských ciest. Samozrejme sa prihliada na úroveň zručností, ktorú študent získal. Máme vynikajúce podmienky na to, aby sme ťa pripravili na každodenný život na ceste a ty si sa stal plnohodnotným vodičom. Náležitosti jazdy ako je čas a miesto stretnutia je na vzájomnej dohode medzi tebou a  inštruktorom autoškoly.

Jazdy v autoškole MP Trend sro

 • jazdíme v centre a uliciach Bratislavy
 • jazdíme celý týždeň vrátane víkendov v ranných, denných aj večerných hodinách
 • jazdíme na vozidlách  s manuálnou prevodovkou  Škoda Octávia s výkonným motorom  77kw (pozri galériu)
 • jazdíme na autách s AUTOMATICKOU prevodoukou Škoda Octavia  výkon motora 110 kw automatická prevodovka DSG
 • jazdíme na základe vašich potrieb